Cyklus seminářů nejen pro hospodáře

V minulém pololetí proběhlo celkem pět seminářů pro hospodáře. Na první čtvrtletí 2022 plánujeme další témata do našeho cyklu, nezapomeňte si jejich data zapsat do diářů.

Pokud vám nějaké proběhlé téma uteklo, nevadí. Ze všech proběhlých seminářů jsou pořízené záznamy. Ty společně s prezentacemi a dalšími materiály najdete na sdíleném google disku Skauti z Vysočiny

Proběhlé semináře:

Semináře probíhají na platformě Google Meet. Začátky jsou naplánované nejčastěji na 19 hodin. Témata probíhají komplexně tak, aby se mohli účastnit i začátečníci. Anotaci seminářů a přihlašovací odkaz zasíláme cca 14 dní před akcí do konferencí vedoucích středisek, hospodářů a revizorů a totéž bude k dispozici v kalendáři na webu kraje.

Čekají nás:

• Účetní závěrka – 2. února