Junák - český skaut, kraj Vysočina, z. s.

Benefiční koncert na podporu nové klubovny v Bystřici! Již tento pátek

Benefiční koncert ROCK FOR SKAUT 29. června

 

Vážení rodiče, kamarádi, skauti a skautky. Přijměte pozvání na zcela ojedinělý benefiční koncert, kdy na jednom pódiu vystoupí smyčcový orchestr Něhoslava Kyjovského pod vedením dirigentky Lenky Macháčkové a rocková skupiny složené z věhlasných muzikantů Bystřicka. Společně tak ve zcela originálním podání zahrají ty nejznámější rockové balady. Součástí koncertu bude i doprovodný program, který pro děti a rodiče společně připravili bystřičtí skauti, horolezecký oddíl Lezci z Vysočiny a spolek handicapovaných dětí a jejich rodičů Usměváčci. Dále bude bystřickému skautskému středisku Klen předáno z rukou starosty města Bystřice ocenění Nositel tradic Bystřicka. Vstupné na koncert je dobrovolné a výtěžek z celého koncertu bude použit na stavbu nové skautské základny.  Po dobu konání programu bude pro veřejnost otevřena skautská klubovna, kde se všichni návštěvníci mohou seznámit s naším programem a projektem plánované nové klubovny.  Přijďte si užít začátek léta a podpořit dobrou věc.

 
PROGRAM
16.00 - 19.00 zábavné odpoledne pro děti i rodiče (lanové překážky, malování na obličej, koloběžky, lukostřelba, stavba stanu, hledání pokladu)
20.30 - 21.00 předávání ocenění NOSITEL TRADIC  BYSTŘICKA
21.00 - 23.00 koncert ROCK FOR SKAUT