Junák - český skaut, kraj Vysočina, z. s.

Japonsko škodovkou - odjezd z Jihlavy

přípravy skautského projektu JAPONSKO ŠKODOVKOU vrcholí a už v tento pátek vyrazíme na naši dobrodružnou cestu. Rádi bychom Vás tímto pozvali na poslední možnost nás před odjezdem vidět, zamávat nám a dát pár dobrých rad či buchtu do ranečku!
 
Naše Škodovka vyjíždí v sobotu 13. 6. ve 12:00 z jihlavského Masarykova náměstí (horní). Již od 11:00 bude ale možné se s námi potkat, prohlédnout si expediční automobil a napsat vzkaz skautům z celého světa na velkou roli papíru, kterou s sebou povezeme.
 
Naši cestu budete možné sledovat na facebooku nebo na webových stránkách.
 
Budeme rádi, když se s Vámi setkáme v co možná nejhojnějším počtu, zároveň budeme rádi, když budete informace o projektu dále sdílet.
 
Za skautský projekt JAPONSKO ŠKODOVKOU
 

Jakub Pejcal - Boby