Junák - český skaut, kraj Vysočina, z. s.

Sursum - příležitost pro rovery

Už máš za sebou oslavu šestnáctých narozenin? Máš chuť naučit se nové věci, poznat spoustu zajímavých tváří? Usiluješ o to být lepší? Chceš složit čekatelskou zkoušku. Tak na co čekáš? Čekatelský lesní kurz  Sursum 2015 nabízí poslední tři místa pro kluky.

 

A o čem to bude? ČLK Sursum Tě kvalitně připraví na složení čekatelské zkoušky. Zažiješ rovering ve své syrové podobě, ať už na kurzu, při plnění Via Sursum nebo v rámci Služby. Získáš inspiraci a povzbuzení do skautské činnosti, naučíš se praktickým dovednostem, které využiješ při oddílové a družinové činnosti. Ukážeme Ti, jak předávat skautskou ideu a symbolikou v oddíle, a najde se prostor i pro fitky.

Přihlaš se a staň se součástí Sursumu jako mnoho roverů a rangers od roku 1996.

Sursum, to je 5P:

Termíny:

 

Těší se na Tebe sursumácký tým.

http://sursum.webnode.cz/