Junák - český skaut, kraj Vysočina, z. s.

Čekatelský kurz

Čekatelský kurz Čtyři palice

čekatelský kurz pod záštitou KRJ Vysočina

Je ti 18 a více let,
       nemáš možnost jet na lesní kurz,

.....Máš příležitost se přihlásit na Čtyři palice.....

Tým Palic při KRJ Vysočina pořádá víkendový čekatelský kurz určený zvláště pro starší 18 let, kteří nemají mnoho volného času nazbyt z pracovních, rodinných a jiných podobných důvodů. Čtyři palice se zaměřují zvláště na to, jak dobře spoluvést oddíl ve skautském duchu.

Co Tě čeká a asi nemine? Víkendy nabušené informacemi a sdílením zkušeností, užiješ si též her, rukodělek, nějaké to obvazování, setkáš se s Osobností a další.

Termíny a místa:

Uzávěrka přihlášek: do 22. 1. 2017 (pozor počet míst je limitovaný!).

Podmínky účastníka:
Co musíš splňovat pro přihlášení?

Podmínky absolventa:
Co budeš muset udělat, abys u nás složil čekatelskou zkoušku?

Přihláška:
Pokud se chceš zúčastnit, vyplň náš Paličatý dotazník. Během týdne potvrdíme tvoji přihlášku.

Standardní přihlášku si stáhni, vyplň, vytiskni a přivez s sebou na I. víkend kurzu potvrzenou od vedoucího oddílu, střediska a s potvrzením od Tvého lékaře.

Kurzovné:
Poplatek za všechny víkendy činí 1.000 Kč

Po potvrzení o zařazení mezi účastníky poukaž tuto částku na účet KRJ Vysočina: 2400361015/2010 vedeném u FIO banky. Jako variabilní symbol uveď prvních šest číslic  rodného čísla, tzn. RČ bez lomítka, např. 88 56 04. Do zprávy pro příjemce uveď svou přezdívku/jméno s textem kurzovné ČZ Palice 2017, např. Čibuk kurzovné čz Palice 2017

Na brzké shledání se těší

všechny Palice