Medailonek člena

Jakub Axman

tajemník krajské rady

Jako tajemník zodpovídám za hladký průběh jednání krajské rady, za pořízení zápisu a jeho doručení na správná místa, tj. i k vám do středisek, a za případné technické nebo papírové výpomoci, které jsou zrovna potřeba.

Původem jsem z Českých Budějovic, ale skautovat jsem začal až v pozdějším, dospělém věku, když jsem se zrovna přesouval z Prahy do Žďáru nad Sázavou. Tudíž jsem skoro celou skautskou dobu prožil v přístavu vodních skautů Racek Žďár nad Sázavou. Mou častou rolí je pomáhat týmům v různých podpůrných věcech — byl jsem organizační zpravodaj HKVS, předseda revizní komise přístavu Racek a nyní tajemník krajské rady, občas jsem se přichomýtl i k pomoci na vzdělávacích akcích. Organizace, zásobování, technická, papírová i zdravotní první pomoc to je moje hlavní činnost.