Medailonek člena

Ondřej Vomlel

volený člen krajské rady

Do této funkce jsem se rozhodl kandidovat, abych doplnil řady krajské rady. Krajské radě vypomáhám s jakýmkoli úkolem, který dostanu.

Ke skautům jsem se přidal již v mých 6ti letech v mém domácím středisku Parkán Polná. V přibližně 12ti letech jsem skauting na pár let úplně vyměnil za jiné zájmy. Zpět jsem se vrátil přibližně v 16ti letech jako člen nově založeného roverského kmene. O pár let později mi byla ve středisku nabídnuta funkce správce táborové základny Ochoz. Tuto funkci jsem vykonával přibližně 7 let. Již ve 20ti letech jsem byl zvolen jako zástupce vedoucího našeho střediska a tuto funkci zastávám dodnes. Následně jsem se musel začít i vzdělávat. ČK 4Palice, kurz střediskového minima Střep, ZK Pruban a VK 4Prameny, VK jsem z časových důvodů nezakončil úspěšně. V našem středisku v Polné jsem se úzce podílel na stavbě nové klubovny, kde jsem měl na starost návrh a instalaci rozvodů elektřiny, vody, internetu, systém vytápění a ventilace.