Medailonek členky

Barbora Štohanslová – Acly

Zpravodajka pro vzdělávání

Vůbec nejvíc spolupracuji s Royem, snažíme se spolu zajistit podporu vzdělávání činovníků v kraji. Z mé strany jde především o podporu rádcovských a zdravotnických kurzů pořádaných u nás na Vysočině.

Zároveň jednou ročně vytahuji a analyzuji výjimky ve vzdělávání z registrace a snažím se jménem krajské rady nabídnout podporu či pomoc.

V naší rodině jsem zástupce již třetí skautské generace, s mamkou jsem tedy jezdila na skautské tábory od batolete. Oficiálně jsem byla registrovaná v roce 1994. Několik let jsem vedla dívčí oddíl v Havlíčkově Brodě, v současnosti tam působím jako zástupce vedoucího oddílu. Jsem držitelka OČK Zdravověda a absolventka Selešky. V současné době mě můžete potkávat na kurzech ZZA a doškolovacích kurzech Pruban, kde působím jako jeden ze školitelů a garant kurzu.