Medailonek členky

Dagmar Vencálková – Dáša

místopředsedkyně krajské rady

Společně s předsedou a druhým místopředsedou KRJ je naším hlavním posláním koordinace celé krajské rady, udávání směru její činnosti, budování sítě zpravodajů KRJ a podpora jejich činnosti a v neposlední řadě posílení spolupráce mezi středisky, přístavy a okresy. Naší hlavní snahou je, aby nebyla naše krajská rada jen povinnou součástí systému, ale užitečným pomocníkem všem podřízeným organizačním jednotkám, proto budeme velmi rádi za jakýkoliv podnět, s čím bychom vám mohli být nápomocni.

Přímo pod mou kompetenci spadá spolupráce s mediální zpravodajkou KRJ, které poskytuji podporu a zpětnou vazbu. Můžete se na mě obrátit s čímkoliv, co se týká komunikace (webové stránky, g-disk, kalendář, fcb kraje).

V neposlední řadě musím být jako místopředsedkyně krajské rady připravena zastoupit roli předsedy, pokud by nemohl tuto činnost vykonávat, a to především v zastupování junáckého kraje Vysočina navenek z titulu statutárního orgánu.

Skautský život

Skautovat jsem začala jako malá žabička v přístavu Racek ve Žďáře nad Sázavou, kde v současné době působím jako vedoucí koedukovaného oddílu a zástupce kapitána přístavu. Dále mě můžete potkat na vzdělávacích akcích – jako člena týmu ČK Čtyři palice a VK Čtyři prameny, zástupce vůdce Kapitánské lesní školy vodních skautů.