Medailonek členky

Zuzana Anděla Fišarová – Sisi

projektová zpravodajka NEJEN

Společně s Benem jsme hlavními organizátory NEJEN – krajské setkání vedení oddílů, středisek a přístavů koncipované jako výměna zkušeností. Zároveň působím v týmu VRaPu – akce pro rádce a podrádce zaměřená na metodiku vedení družinovek.

Pocházím ze střediska Pelhřimov, kde skautuji od světluščího věku. Ve středisku jsem vedla družinu světlušek, skautek a dlouhou dobu i oddíl. Jako skautská maminka jsem založila družinu benjamínků. Na středisku také zastávám funkci výchovného zpravodaje. Mimo Pelhřimov mě můžete potkat na lesní škole Protos a Trignisu, externě na Helpdesku, Sevýzu, Setkání vodních skautů… Jsem členkou skupiny pro bezpečný skauting, v rámci níž poskytuji vzdělávání na klíč v oblasti psychického bezpečí. V neposlední řadě se můžeme slyšet na skautské krizové lince. Řeším zde trápení psychického charakteru.