Medailonek členky

Monika Bílková – Smilie

volená členka Krajské rady

V minulém období jsem působila v krajské radě jako roverská zpravodajka. Vzhledem k nejistotě ohledně mé časové dostupnosti v tomto volebním období jsem se rozhodla nabídnout své zapojení jako volená členka rady bez konkrétní agendy. Ráda bych se podílela svými zkušenostmi a angažovaností a přispěla ke společnému rozhodování ve prospěch našeho kraje.

Začínala jsem jako světluška v letech 2006-2010 ve středisku Bobříci Havlíčkův Brod. Po delší pauze jsem se ke skautingu a svému mateřskému oddílu vrátila v roce 2015. Od té doby jsem působila jako rádkyně skautské družiny a následně jako zástupkyně vůdkyně oddílu. V současnosti tento věkově smíšený oddíl vedu.

Jako frekventantka jsem absolvovala ČLK Světluškovský lesní kurz, VLK Stříbrná řeka, kurz SM Střep a ILŠ Stříbrná řeka. Od roku 2023 působím jako stálá instruktorka na ČLK PORT.