Medailonek členky

Hana Kotlas – Venci

krajská kapitánka vodních skautů, zpravodajka KRJ pro dotace

Na kraji aktuálně sedím na dvou židlích.

Jako krajská kapitánka jsem zástupcem vodních skautů v kraji a to už od roku 2014. Když se tedy děje něco výrazného ve vodním světě, jsem taková spojka mezi Hlavním kapitanátem, krajskou radou a jednotlivými vodními oddíly v kraji. To se například nejvíce pozná, když mají poslanci v úmyslu schválit nepovedený zákon, který nemyslí na vodáky.

Jako zpravodaj pro dotace mám na starosti veškerou agendu k dotacím – od úpravy dotační vyhlášky, přes výpočet provozní dotace pro jednotlivá střediska, příkazní smlouvy, až po vyúčtování dotace. Jsem tu pro Vás, když si s něčím ohledně dotací z kraje nevíte rady, ale třeba i když nějaký ten důležitý termín nestíháte.

Do skautu jsem začala chodit v roce 2001 u nás ve Žďáře nad Sázavou v přístavu Racek, kde jsem od roku 2013 výchovným zpravodajem. Domovským oddílem jsou mi Lekníny, ale pak jsem znovuobnovila roverský kmen u nás, takže jsem od roku 2013 kapitánkou našeho R+R kmene Necky.