Posilme družinový systém

Od ledna 2021 ústředí nabízí jednotkám unikátní workshop k družinovému systému.

Jak se workshopu zúčastnit?

1. Dohodněte se na středisku, okrese popř. napříč několika sousedními středisky, že o workshop stojíte a kdo si ho vezme na starosti jako organizátor. Minimální počet účastníků semináře je 15, proto se většinou vyplatí spojit více středisek nebo celý okres.
  2. Vyplňte v roli organizátora přihlášku na webu. V ní vyberte preferovaný termín z nabízených, uveďte místo konání a další potřebné informace.
  3. Ozve se vám lektorský tým, potvrdíte si termín, čas, blíž se domluvíte na tom, co je potřeba zařídit na vaší straně. Po této domluvě budete mít workshop napevno rezervovaný.

Zkušení lektoři za vámi přijedou (případně budou online – podle stavu epidemie) a stráví s vámi 8 hodin. Během nich si týmy vedení oddílů s lektorskou podporou vytvoří plán k posílení družinového systému ve svém oddíle.

Pomůžeme i s financemi a občerstvením! >> Podrobněji o uspořádání workshopu pro vaši jednotku.

Podívejte se na nabídku termínů, na které je možné si workshop objednat.

Více informací naleznete na webu – ds.skaut.cz

V případě problému s naplněním minimálního počtu 15 účastníků, kontaktujte výchovnou zpravodajku kraje Marii Procházkovou – Azuritka (AzuritekVelMez@skaut.cz). Pomůže vám s propojením na další střediska.