❗ZRUŠENO: NEJEN – Krajské setkání NEJEN výchovných zpravodajů

Přijměte pozvání na první ročník setkání NEJEN. Půlvíkendové setkání činovníků převážně z kraje Vysočina, kteří se na střediscích a v oddílech věnují výchově a vzdělávání. Účastnit se mohou i další činovníci ze středisek, nejen výchovní zpravodajové.

Termín: 25. – 26. března 2022
Místo: Přibyslav
Účast na akci je zdarma – ubytování a kompletní stravování hradí KRJ

Těšit se můžete na následující:

• Budování vazby mezi oddíly – bezproblémový přechod mezi věkovými kategoriemi.
  • Práce s výchovnou metodou – je vyvážená? Nevytrácí se skauting?
  • Výběr ze dvou témat:
    1/Workshop zaměřený na hledání prvního principu. Společně se budeme zamýšlet nad tím, co pro každého z nás první princip znamená a následně inspirovat a sdílet, jak s prvním principem pracujeme v oddílech.
    2/Dospělí nováčci – zkušenosti s jejich sháněním, zapojováním do činnosti a vzděláváním, specifika.
  • Zapojení výchovných zpravodajů do tvorby oddílových plánů a jak motivovat k jejich tvorbě.

👇🏾 Více informaci naleznete v dokumentu níže. 👇🏾

Závazně se hlaste na roy@skaut.cz, ideálně do 18.3.2022.

Další informace obdrží pouze přihlášení. Případné dotazy zasílejte na roy@skaut.cz.