❌ZRUŠENO❌ Pozvánka na krajské setkání roverů a rangers Kraje Vysočina

Je ti mezi 15 a 25 lety a skautuješ v Kraji Vysočina. Pak právě na Tebe čeká v září akce, kterou by sis neměl/a nechat ujít. O víkendu 1.-3. 9. 2023 proběhne na Orlovech krajské setkání roverů a rangers Kraje Vysočina. Během akce se seznámíš nejen s rovery a rangers z celého kraje, ale budeš mít možnost absolvovat programy zaměřené na rovering a v neposlední řadě společnými silami pomůžeme skautské základně Orlovy.

Tak neváhej a přidej se sám nebo s celou partou od Tebe z oddílu, kmene nebo střediska.

Zúčastnit se můžeš buď jako účastník nebo nabízíme možnost zapojit se jako organizátor a třeba si tak vyzkoušet pro tebe něco nového.

Bližší informace o akci zašleme na přelomu července a srpna.

Budeme rádi za odpověď, zda se akce plánujete zúčastnit. Zatím jde o předběžné zjištění účasti, abychom podle toho mohli setkání lépe připravovat. Stačí vyplnit formulář. Je možné ho vyplnit za sebe nebo za skupinu. Formulář je jednotný pro účastníky i případné organizátory.

Pokud by vás cokoli zajímalo, neváhejte se ozvat Smile (smilie@skaut.cz) nebo Benjímu (filip.prokop@skaut.cz).

Prosíme o případné předání pozvánky do roverských kmenů či členům ve věku roverů a rangers.

Těšíme se na setkání
Smilie a Benjí